SVRider.dk Forum
Forumliv => Lidt af hvert => Emne startet af: Gixxer Heino efter Februar 19, 2005, 01:40:45 am
-
Jeg var lige ovre og besøge mconline standen og faldt over nogle fede luffer til 495kr jeg siger så til manden at han bare kan beholde den femmer og give mig en hjelm istedet og det gjorde han så!!! så jeg tog en nitro hjelm hjem for en femmer :lol:
-
HVAAAD !! SEJT mand !! ....ja, det er jo også en måde at gøre reklame for sig selv !! :D :D
-
Det må man sige, jeg købte et rygskjold hos dem igår da jeg var i bella normal pris 500 kr hvis man købte / køber noget andet samtidigt var prisen 400 kr, han kunne huske at jeg for snart 1½ år siden købte lædderdragt hos ham så prisen var 400 kr. det var ok med mig. :D :wink:
-
Fedt! Det er helt klart det virker som reklame... en af mine venner starter på kortet på mandag og skal med i Bella i dag, han får da helt klart lige at vide at mconline er til at handle med :)
Tillykke med udstyret (og den gode handel :))